içerik Koruma

Ana Sayfa » Genel » içerik Koruma

İçerik Koruma ; içerik sahibi olarak, size ait resim, video, müzik, makale, dizi, film ve diğer içeriklerinizi; korsan paylaşımlardan kaldırmanızda ve illegal dağıtım yapan kişi veya kişilerle ilgili delil tespiti konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Kuruluşunuzun iç korsanlıkla mücadele ekibi ister küçük ister büyük olsun, Sigma Teknolojinin Korsanlıkla Mücadele İstihbarat ve Soruşturma Hizmetleri, hedeflerinize ulaşan bir korsanlıkla mücadele stratejisini bilgilendirmenize ve yürütmenize yardımcı olma yeteneğine sahiptir.

içerik koruma

İstihbarattan korsan suçluları belirlemeye, öncelik sırasına koymaya ve takip etmeye, operasyonel ayak izlerini anlamak için teknik bilgilere ve başarılı kovuşturmalar için tam yasal desteği sağlıyoruz.

Digital Millenium Copyright Act (DMCA) her ne kadar Amerika Birleşik Devletlerinin telif hakkı yasalarından biri olsa da, içeriğin yer aldığı platformlar (içerik veya yer sağlayıcılar) aldıkları DMCA bildirimleriyle, ilgili korsan içeriğin kaldırılması için, içeriğin telif hakkına sahip olması bekleyemez. İlgili eser veya çalışmanın size ait olduğunu gösteren her türlü delil, korsan içeriği ortadan kaldırmak için geçerli bir sebeptir.

İçerik koruma esnasında yer veya içerik sağlayıcı bilgilerinin zaman zaman gizlenmekte ve buna istinaden korsan içeriğin kaldırılması zorlu bir sürece girmektedir. Bu noktada uzman teknik ekibimiz, gizlenen hem içerik hem de yer sağlayıcı bilgilerini kısa bir süre içerisinde tespit ederek, korsan içerik paylaşımının önüne geçmektedir.

Ekibimizdeki teknik uzman ve deneyimli avukatlar sayesinde, size ait içeriği korsan olarak yayınlayan kişileri ve kullandıkları yer sağlayıcıları tespit ediyor, sizler adına içeriğinizi koruyoruz.

Sigma Teknoloji bünyesinde yer alan bilişim hukuku avukatları, ilgili kanun maddeleri hakkında deneyimleriyle, içeriğinizin yasal yollarla korunmasını sağlar.
Ayrıca teknik ekibimiz, size ait içeriği hem sosyal medya hem de web sitelerinde koruyarak korsan paylaşımların önüne geçer.

Ekibimiz, yüzlerce tekil adresi kontrol eder, sosyal mecralarda bulunan gizli grupları ve deep web’de yer alan illegal siteler dahi takibimizdedir.
Kaynak adresleri tespit edip ortadan kaldırarak, korsanın verdiği zararı minimize eder.

Önde gelen sosyal medya platformlarıyla iş birliği içerisinde olup, korsan içeriğin kaldırılması için gerekli aksiyonlar alınır ve yapılan her adımlar kaydedilerek, çalışma sonunda istatistikler elde edilir.

İçerikleriniz tehdit altında ise, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve Destek için  [email protected] adresine mail atabilir veya 0850 308 0025 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

içerik Koruma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

DDOS Nedir?

DDOS Nedir? 31 Temmuz 2023

Firewall Nedir ?

Firewall Nedir ? 30 Temmuz 2023

Waf Nedir?

Waf Nedir? 27 Temmuz 2023

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik 25 Kasım 2022

www.irfankocak.com

İrfan KOÇAK - Tüm Hakları Saklıdır